hurang ieu téh marinated dina marinade jeruk spiced flavorful. Rusiah téh hayu aranjeunna méakkeun cukup waktu di marinade ka nyokot panas ti peppers jalapeno .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon (900 g) hurang - jumbo, shelled na de-veined
- 1 cup (240 ml) seger jus jeruk
- 4 peppers jalapeno, seeded na minced
- 2 sendok (30 ml) Tabasco
- 1/3 cangkir (80 ml) cuka balsamic
- 2 sendok (30 ml) cabe hideung, taneuh seger
- 1/2 cangkir (120 ml) marmalade jeruk
- 1/2 cangkir (120 ml) minyak nabati
- 4 cengkéh bawang bodas, minced
- 2 teaspoons (10 ml) uyah laut
- 1/4 cangkir (120 ml) cilantro seger, dicincang
Kumaha Jieun Éta
1. minyak Campur, cuka, jeung jeruk jus babarengan dina panci jeung panas dina setting sedeng. Tambahkeun marmalade, saos Tabasco, uyah, sarta cabe hideung lajeng gaul ogé. Tambahkeun peppers jalapeno, cilantro, bawang bodas.
2. Angkat ti panas sarta ngidinan pikeun niiskeun. Teundeun udang dina kantong pos-luhur badag. Tuang marinade leuwih luhur. Segel jeung refrigerate keur 20 nepi ka 30 menit.
3. Preheat grill. Dipiceun hurang ti marinade sarta nempatkeun dina grill panas.
Grill ngeunaan 5 nepi ka 10 menit, péngkolan aya kalana dugi rengse. Asak udang bakal pink jeung teguh nepi kabaran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 475 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 302 mg |
| natrium | 1.635 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 38 g |