Resep kentang latke Ieu cocog pikeun Paska sabab dijieun kalawan matzoh hidangan, moal tepung, sarta datang babarengan gancang sabab urang dijieun dina processor dahareun . Ngawula kalawan applesauce sarta krim haseum.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 kentang sedeng (peeled sarta motong kana sakumpulan)
- 2 sedeng bawang (peeled na quartered)
- 2 sendok matzoh hidangan (atawa leuwih salaku perlu)
- 2 endog badag
- Uyah secukupnya
- Hideung cabé kana rasa
- Garnish: applesauce
- Garnish: krim haseum
Kumaha Jieun Éta
- Ngagunakeun disk grating tina processor dahareun, shred kentang. Samentara mindahkeun kentang grated kana mangkok sejen.
- Ngaganti disk grating jeung agul logam jeung balik kentang kana baskom processor sapanjang jeung bawang, matzoh, endog, jeung uyah jeung cabé. Prosés digabungkeun dugi ogé. Tambahkeun deui matzoh hidangan lamun campuran teuing runny.
- Panas ngeunaan 1 / minyak 4 inci dina skillet ageung dugi cukup panas pikeun serelek leutik adonan kana sizzle lamun eta némpél gajih teh. Maké séndok badag, gundukan porsi sarua tina campuran kentang dina minyak, flattening saeutik. Ngocok pan mun pastikeun pancakes teu nempel. Fry leuwih sedeng panas 5 ka 8 menit per samping. Solokan on towels kertas.
- Ngawula ka panas jeung applesauce sarta krim haseum.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 182 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 151 mg |
| natrium | 349 mg |
| karbohidrat | 24 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 8 g |