icing basajan ieu bisa dipaké pikeun loba barang dipanggang, kaasup cookies, muih, breads amis, sarta pastries. Ieu nambihan sampurna rasa amis-tart.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup
- gula tipung
- 1 sdm. jeruk nipis (tawar)
- 2 TSP. lemon zest (grated)
- 1 sdm. susu
- Pilihan: ngawarnaan 1 serelek dahareun (leutik)
Kumaha Jieun Éta
1. Dina mangkok sedeng, ngagabungkeun gula tipung, jeruk nipis, lemon zest, susu jeung kadaharan warna, upami hoyong. Aduk dugi campuran téh lancar.
2. Drizzle leuwih cookies, muih jeung barang dipanggang lianna.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 26 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |