lemon zest seger méré lemon resep pastry krim ieu amis, Vibe invigorating. Lamun teu bisa manggihan lemon Likur ka ngalengkepan resep, make 1/2 séndok téh ekstrak lemon sakumaha diganti a. Pikeun rasa tradisional, masangkeun krim lemon kalawan berries seger. Pikeun kombinasi Éropa Palasik, kantun glaze nu pastry ngeusi hiji frosting coklat bittersweet.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/4 gelas susu (sakabeh)
- 1 séndok lemon zest
- 3 yolks endog
- 1/4 cangkir gula (granulated)
- 1 tipung séndok (sagala-Tujuan)
- 2 sendok tambah 2 teaspoons aci jagong
- 1/4 séndok ekstrak vanili murni
- 2 teaspoons lemon Likur (atawa 1/2 séndok ekstrak lemon)
Kumaha Jieun Éta
Dina panci leutik, haneut susu jeung lemon zest leuwih panas low nepika ngan cukup panas keur uap. Bari susu keur pemanasan, whisk babarengan yolks endog, gula, tipung, jeung aci jagong dugi campuran sagemblengna rata.
Sakali susu nu geus steaming, nambahan satengah eta, whisking terus, nepi ka campuran endog. Tambahkeun susu na endog deui kana susu panas, nuluykeun aduk, sarta panas eta keur 1-2 menit, dugi custard ngahontal 170F dina thermometer digital na pisan kandel.
Angkat ti panas, aduk di ekstrak vanili jeung lemon Likur (atawa sari), sarta chill saméméh ngeusian pastry.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 272 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 164 mg |
| natrium | 446 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 10 g |