Kalayan resep basajan ieu Long masak Pot manggang, Anjeun tiasa tebih sadayana beurang datang imah ka dinner lengkep fabulous na hearty. motong badag sapi moal paling dipikaresep salawasna nyandak lila masak di cooker slow. Motong tangguh kayaning luhur buleud tur Amrik boga kavling jaringan konéktif nu teu ngaleyurkeun dugi ka suhu daging ngahontal sabudeureun 200 ° F. Ku kituna, bari steak hiji bakal janten inedibly tangguh dina suhu anu, manggang a janten lembut meltingly na succulent.
Anjeun tiasa make sayuran séjén dina resep gampang ieu. Tambahkeun sababaraha peppers beureum, konéng, atawa jeruk bel thickly sliced, atawa kacang héjo seger. Sababaraha parsnips atanapi turnips bakal janten robah nice of Pace.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 (4 ka 5 pound) lean luhur babak manggang sapi
- 3 nepi ka 4 bawang (sliced)
- 4 ka 5 cengkéh bawang bodas (dicincang)
- 6 ka 8 kentang (peeled sarta motong kana sakumpulan)
- 3 nepi ka 4 wortel (peeled sarta motong kana sakumpulan)
- 1 amplop campuran bawang sup
- 1/2 cangkir Burgundy anggur (atawa
- stock sapi )
- 1 séndok garing daun marjoram
Kumaha Jieun Éta
- Motong gajih ditingali kaluar tina manggang na Piceun.
- Tempat anu bawang, bawang bodas, kentang, jeung wortel sayuran di handap mangrupa crockpot 4 ka 5-quart. Tempat anu manggang sapi di luhur. Sprinkle campuran sup leuwih sagala. Tuluy tuang anggur atawa stock leuwih sagalana.
- Panutup crockpot jeung masak di low keur 10 ka 12 jam atawa nepi ka sapi sarta sayuran anu lembut. Skim gajih ti juices sarta ngalayanan jeung sapi jeung sayuran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 620 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 162 mg |
| natrium | 188 mg |
| karbohidrat | 52 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 59 g |