Jawara BBQ pitmaster na restauranteur Mike Mills datang nepi ka campuran bungbu kieu yén manéhna nyaéta panggero Magic Debu. Ieu bisa dipaké dina sagala jenis bahan pangan hewani, barbecued atanapi henteu. Tingkat panas bisa disaluyukeun lamun resep eta milder atawa lada tambahan. Anjeun bakal hoyong tetep sababaraha dina shaker gigireun grill atawa kompor. Ngajaga salamina tapi moal lepas panjang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir paprika
- 1/4 cangkir uyah halal, taneuh finely
- Gula 1/4 cangkir
- 2 sendok mustard bubuk
- 1/4 cangkir cabe bubuk
- 1/4 cangkir cumin taneuh
- 2 sendok taneuh cabe hideung
- 1/4 cangkir granulated bodas
- 2 sendok rawit
Kumaha Jieun Éta
1. Campur paprika , halal uyah , gula, mustard bubuk , bubuk cabe, cumin, cabe hideung , bodas , sarta rawit babarengan jeung toko dina wadah katutup pageuh.
Kang Oki urang Catetan: Ka nyieun saeutik hotter tur lada, nambahan bubuk mustard sarta cabe hideung ka 1/4 cangkir tiap.
Resep ti: Peace, Love, sarta Barbecue ku Mike Mills na Amy Mills Tunnicliffe (Rodale)
Copyright 2005 ku Mike Mills na Amy Mills Tunnicliffe.
Reprinted kalawan idin ditulis express.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 6 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 247 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |