marinade basajan ieu mantuan rasa jeung tenderize sapi steaks, kaasup sababaraha motong lembut pangsaeutikna. Grill atanapi broil steaks sanggeus marinating, sarta ngalayanan ku salad tossed na pilaf béas atawa dipanggang kentang.
The steaks kedah marinate salila sahenteuna 3 jam dina kulkas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- kecap 1/4 cangkir
- 1/3 cangkir saos Worcestershire
- 2 sendok Dijon mustard
- 3 séndok cuka bodas (atawa cuka anggur beureum)
- jus apal 3/4 cangkir
- 1/4 séndok cabe hideung (Freshly taneuh)
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina palastik atawa kaca wadah badag. Tambahkeun steaks na giliran jaket tuntas. Refrigerate pikeun 3 ka 8 jam, péngkolan ka steaks kalana.
2. Piceun nu marinade na grill atanapi broil steaks.
Anjeun bisa ogé kawas
Iga Steaks kalawan Bawang bodas marinade
Babi marinade sarta slow cooker babi manggang Resep
Jack Daniel urang steak marinade
Grilled Turki Tenderloins Jeung Pepper Jelly marinade
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 74 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.666 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 3 g |