Ieu cara hébat nyiapkeun cut ieu sabagean tina daging. Kusabab éta umumna tougher, rotisserie masak leuwih panas low mantuan tetep dina sapi manggang juicy na flavorful.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 4 ka 5 pound (1,8 nepi 2.2 kg) buleud panon sapi
- 3 gelas (715 ml) anggur bodas
- 2
- bawang , sliced
- 3/4 cangkir (180 ml) minyak zaitun
- 3 nepi ka 4 cengkéh bawang bodas, minced
- 2 sendok (30 ml) mentega unsalted
- 1 séndok (15 ml) uyah kasar (halal atawa laut uyah)
- 1 séndok (15 ml) cabe hideung taneuh kasar
- 1 séndok (5 ml) Rosemary seger, finely dicincang
- 1 séndok (5 ml) siki seledri
- 1 séndok (5 ml) Daun thyme seger
- 1 séndok (5 ml) garing sage
Kumaha Jieun Éta
1. Gabungkeun anggur, minyak, bawang bodas jeung bumbu babarengan. Teundeun sapi manggang na bawang dina kantong resealable badag. Tuang campuran marinade leuwih luhur tur segel. Refrigerate nepi ka hiji poé.
2. Preheat grill. Teundeun manggang on rotisserie nyiduh, mastikeun pikeun meunangkeun salaku saimbang anjeun tiasa. Ngamankeun pageuh tur teundeun dina grill leuwih a panas tinggi. Ngurangan panas atawa mindahkeun coals jauh ti manggang sanggeus 15 menit. Neruskeun masak dugi rengse, kira 1 jam 30 menit.
3. Sedengkeun tuang 2 gelas marinade kana panci. Bawa ka kulub a, ngurangan panas mun sedeng jeung simmer pikeun 3 nepi ka 4 menit, aduk mindeng. Angkat ti panas sarta nambahan mentega.
4. Baste manggang jeung campuran unggal 30 menit dina mangsa waktos masak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 935 |
| total Fat | 53 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| kolesterol | 261 mg |
| natrium | 1.061 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 84 g |