Ieu udang resep pisan gancang sarta pohara gampang. Ieu hébat sangkan on weeknights sabab nyokot kirang ti 15 menit sangkan. Naon ngajadikeun Maroko piring mangrupa kanyataan nu masak teh rempah di minyak zaitun keur atawa dua menit mawa up ambu, teras Anjeun flash-masak hurang di minyak lada. Ngawula kalawan béas steamed basajan sarta salad pikeun tepung gampang. resep ieu ngagaduhan 2-3 salaku Tangtu utama, 4-5 salaku starter.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sedengkeun udang (badag, peeled, deveined)
- 3 cengkéh bawang bodas (finely dicincang)
- 4 séndok minyak zaitun
- 2 sendok paprika
- 1 séndok coriander (taneuh)
- 1 séndok cumin (taneuh)
- 1 séndok jahé (taneuh)
- 1 séndok rawit (kirang upami anjeun hoyong eta milder)
- Uyah secukupnya
- 2 sendok jeruk nipis
Kumaha Jieun Éta
- Uyah sumur hurang sarta sisihkan pikeun 10 menit.
- Panas minyak zaitun di pan frying badag leuwih sedeng luhur panas pikeun 2-3 menit, lajeng nambahkeun bawang bodas. Hurungkeun panas handap ka sedeng jeung Tumis bawang bodas pikeun 1-3 menit - ulah ngantep eta napsu.
- Tambahkeun sagala rempah taneuh jeung aduk ogé pikeun ngagabungkeun. Masak ieu, aduk mindeng, keur 2 menit.
- Hurungkeun panas nepi ka luhur tur nambahkeun hurang nu. Aduk nepi ka ngagabungkeun jeung masak, aduk terus, nepi ka udang péngkolan pink. Teu kedah nyandak leuwih ti 4-5 menit.
- Pareuman panas, nambah jeruk nipis sarta Tos ngagabungkeun. Ngawula ka sakaligus.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 410 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| kolesterol | 302 mg |
| natrium | 913 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 39 g |