kebabs ieu marinated di Palasik Jérmanik gaya rempah. Pamakéan yogurt di marinade nu nyiptakeun sambel kandel nu batang ka daging jeung nyepeng seasonings di tempat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 breasts skinless boneless hayam badag (potong 1 batu inci)
- 2 sendok / 30 ml polos yogurt
- 2 teaspoons / 10 jeruk nipis ml
- 2 teaspoons / 10 cuka ml
- 1 séndok / 5 ml kari bubuk
- 2 sendok / 10 uyah laut ml
- 1/2 séndok / 2,5 ml turmeric
- 1/2 séndok / 2,5 ml mustard garing
- 1/2 séndok / 2,5 ml taneuh
- kapulaga
- Dash cabe hideung
- 1 bawang (potong 8 keureut ipis)
- 4 mint daun (thinly sliced, atawa sakeupeul peterseli dicincang)
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun yogurt, asin, lada hideung, turmeric, mustard, kari bubuk, kapulaga, jeruk nipis sarta cuka dina kaca atawa palastik mangkok badag. Teundeun hayam cubed kana mangkok, Tos ngagabungkeun, nutupan kalayan bungkus plastik, sarta nempatkeun kana kulkas keur 1-4 jam.
grill Preheat keur panas tinggi sedeng. Dipiceun potongan hayam jeung thread onto skewers alik jeung bawang dicincang, ngeunaan 5 potongan hayam per skewer.
Teundeun kebabs on grill jeung masak pikeun 10-12 menit, péngkolan aya kalana, dugi Puguh (suhu internal tina 165 derajat F). Angkat ti panas sarta Preanger. Tradisional garnished kalawan keureut tomat, cingcin cabé héjo, mint atanapi peterseli.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 261 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 84 mg |
| natrium | 1.024 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 27 g |