térong Jepang-gaya grilled Ieu kacida nikmat. The némpelkeun miso méré terong ieu rasa rada tart tapi amis nu kacida hebat. Ngawula ka salaku hiji appetizer atawa piring utama.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 leutik eggplants Jepang
- 1/3 cangkir (80 ml) miso bodas
- 1 séndok (15 ml) demi
- 1 séndok (15 ml) Gula
- 1 séndok (15 ml) anggur béas amis
- 1 séndok (15 ml) mayonnaise
- 1 séndok (15 ml) minyak wijen
- 1 séndok (5 ml toasted siki wijen
Kumaha Jieun Éta
- grill Preheat keur panas tinggi.
- Ngagabungkeun miso, demi, anggur beureum, gula jeung mayonnaise dina mangkok campur kode leutik. Sisihkan.
- eggplants nyiksikan dina satengah lengthwise. Jieun slits deet dina dua sisi tina cut terong. Sikat ku minyak wijen.
- Teundeun samping daging terong handap on na oiled grill ngilu. Grill pikeun 4 menit, atawa dugi browned. Hurungkeun terong jeung sikat jumlah berehan campuran sambel miso leuwih samping daging. Grill pikeun sejen 12-14 menit ngaliwatan hiji panas sedeng-low. Térong kudu mang ngahasilkeun nalika pinuh asak.
- Angkat ti grill na luhur kalayan siki wijen.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 79 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 440 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 2 g |