Ngawula ka ieu muih yuyu flavorful kalawan remoulade atawa asin karah .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons lump daging yuyu
- 1/4 cangkir finely dicincang seledri
- 1/4 cangkir finely dicincang bawang
- 1/2 bawang bodas cengkeh leutik, finely minced, atawa bubuk dash bodas
- 1 séndok finely dicincang bel cabe beureum
- 1 endog
- 2 sendok mayonnaise
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1 cup lemes crumbs roti
- 1 1/2 teaspoons Creole bungbu
- 4 sendok mantega
Kumaha Jieun Éta
- Bilas sarta nyokot leuwih daging yuyu, discarding sagala potongan cangkang atawa kartilage. Coba ninggalkeun lumps sakumaha badag jéntré.
- Panas 2 sendok mantega dina skillet badag leuwih panas low; lalaunan tumis finely diced bawang, seledri, cabe beureum, sarta bawang bodas dugi lembut.
- Whisk endog di mangkok; nambahkeun mayonnaise, saos Worcestershire, sarta Creole bungbu.
- Ngagabungkeun jeung sayuran sauteed na crumbs roti lemes, Pergaulan ogé.
- Tambahkeun daging yuyu sarta ngabentuk kana patties leupas; nempatkeun dina piring kertas-dijejeran waxed.
- Refrigerate salila kira 1 jam, atawa dugi teguh.
- Panas sésana 4 sendok mantega dina skillet badag leuwih panas sedeng-low.
- Gently nempatkeun yuyu muih dina skillet jeung masak pikeun ngeunaan 5 menit. Hurungkeun jeung masak pikeun 4 ka 5 menit deui, nepi ka asak liwat.
- Ngawula ku saos remoulade atawa asin karah.
Ngagaduhan 4.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 392 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 128 mg |
| natrium | 648 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 20 g |