Foyot saos Resep
The Foyot asin nyaéta variasi dina Palasik saos Béarnaise dijieun ku nambahkeun glaze daging (glace de viande), a réduksi kentel of stock coklat, jeung Béarnaise dasar. Hal ieu méré asin nu jero, rasa meaty yén complements nu tanginess tina Béarnaise.
Kawas Béarnaise, saos Foyot ieu ilaharna dilayanan kalayan steak grilled , tapi anjeun bisa ngawula ka dinya ku nanaon grilled, sanajan lauk atawa sayuran.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint
- sambel Béarnaise
- 2 sdm
- glaze daging
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci leutik, sakeudeung haneut glaze daging leuwih panas low nepika melts.
- Aduk nu glaze daging kana saos Béarnaise 1 pint. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 27 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 337 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |