slow sapi cooker taneuh jeung engkol piring téh sarupa jeung unstuffed engkol gulungan. Campuran daging sapi taneuh anu topped kalawan wedges engkol sarta saos dumasar tomat. Kuring nambahan ngeunaan 1/2 séndok téh kayu manis jeung saos tomat tapi ngarasa Luncat ngagunakeun sababaraha garing adun daun thyme atanapi bumbu uyah lamun teu miara rasa kayu manis.
Ngawula ka ieu ngeunah sapi jeung engkol piring jeung béas asak panas atawa kentang pindang.
Pikeun variasi a, i nstead tina kayu manis, ngagunakeun adun uyah-bebas tina bumbu atawa garing thyme daun, rasa. Atawa ngaganti uyah sareng adun bumbu uyah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon lean sapi taneuh
- 1 bawang sedeng (dicincang)
- 1 engkol sirah leutik
- 2 kaléng (15 ons tiap) tomat diced
- 1 tiasa saos tomat (8 ons) atanapi 1 bisa (10 3/4 ons) condensed sup tomat
- dash tina
- kayu manis (atawa secukupnya)
- Dash uyah (atawa secukupnya)
- Dash cabe (atawa secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu skillet badag leuwih panas sedeng jeung nambahan ngeunaan 1 séndok minyak nabati. Nambah sapi taneuh jeung dicincang bawang jeung masak, aduk jeung megatkeun up sapi, nepi ka sapi nu geus euweuh pink.
- Ku séndok slotted, mindahkeun campuran daging sapi jeung sisipan crockery of Anjeun cooker slow .
- Nyiksikan engkol kana wedges leutik ; nempatkeun dina luhureun éta sapi taneuh.
- Campur tomat, saos, sarta seasonings; tuang leuwih sagala.
- Panutup jeung masak di low 6 ka 8 jam.
- Ngalayanan sapi jeung engkol jeung saos na béas asak panas atawa kentang pindang.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 352 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 101 mg |
| natrium | 174 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 37 g |