A resep gede pikeun rak tina domba di grill dina. The preserves blackberry nambahkeun buah rasa nice tanpa kabawa teuing overpowering. A saréat babak sataun hebat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 rak tina domba
- 1/2 cangkir / 120 ml Dijon mustard
- 1/3 cangkir / 80 ml
- jelly blackberry
- jus 1 lemon
- 2 sendok / 30 ml softened mantega
- 1 bawang beureum badag, minced
- 1 sendok / 15 ml
- Rosemary seger, finely dicincang
- 2 teaspoons / 10 uyah laut ml
- 1 séndok / 5 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
Motong kaleuwihan gajih tina rak tina domba. Teundeun kana piring gelas baking atawa kantong plastik resealable. Ngagabungkeun bahan sésana jeung slather leuwih bagian daging tina rak nu. Nutupan kalayan bungkus atanapi segel palastik kantong sarta ngidinan pikeun marinate dina kulkas salila 8-12 jam.
grill Preheat keur panas sedeng. Dipiceun rak tina domba ti baking piring (reserving marinade), mungkus tulang jeung aluminium foil jeung nempatkeun onto grill dina.
domba Cook pikeun 30-40 menit, péngkolan sering na brushing kalawan marinade wengkuan sapanjang proses masak. Sakali domba geus ngahontal anu doneness dipikahayang, piceun tina panas sarta ngantep sésana pikeun 5 menit sateuacan ukiran.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 377 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 106 mg |
| natrium | 2.082 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 25 g |