Aya kitu, jadi loba nu resep rhubarb resep tapi Rhubarb Relish mangrupakeun salah sahiji paporit abdi. Éta kitu gancang jeung gampang nyieun, sarta, nyaéta sarupaning iringan gede loba pangan béda: cheeses, meats, lauk oily kayaning mackerel salaku saos a na nyaeta nikmat mibanda bebek.
Paké maincrop, rhubarb outdoor pikeun hefty, relish mantap jeung usum anyar Kapaksa Rhubarb pikeun torek, saos leuwih hipu.
A Relish téh sarupa tapi teu sarua jeung chutney a. Duanana make gula jeung cuka salaku pangawét a tapi relish ngabogaan kirang ti duanana, sarta sanajan éta bakal tetep keur sababaraha minggu dina kulkas, éta wont tetep leuwih lila.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- minyak nabati 1 séndok
- 2 sendok bawang beureum (finely dicincang)
- 2 sendok cuka cider
- 2 sendok cai
- Gula coklat 2 sendok lampu
- 250 gram rhubarb (dikumbah, dipangkas na dicincang kana buah leutik)
- uyah secukupnya
- cabe jeung rasa
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun minyak kana panci lega, tambahkeun bawang beureum jeung masak pikeun 2 menit dugi softened tapi teu browned.
- Nambah cuka sarta aduk. Tambahkeun cai jeung gula jeung aduk nepi ka gula geus bubar.
- Tungtungna nambahan rhubarb nu, nempatkeun tutup dina loyang jeung masak gently salila kira 30 menit atawa nepi ka rhubarb kasebut softened. Aduk ogé.
- Usum rasa.
- Niiskeun saméméh porsi. Toko katutup dina kulkas nepi ka 2 minggu
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 67 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 80 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |