Nyieun uyah Rosemary sorangan téh gampang, senang, tur hadé ti maranéhanana bulukan supermarket uyah sarta ramuan blends. uyah Rosemary homemade ogé ngajadikeun kado plant hébat keur gourmets dina hirup Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup Rosemary (dipak daun seger)
- 1 cup uyah (kasar)
- 3 gelas uyah (halal, atawa uyah flake-gaya sejen, kawas uyah laut)
Kumaha Jieun Éta
Nempatkeun daun Rosemary jeung uyah kasar dina processor dahareun. Pulsa sareng mareuman ngeunaan 8-10 kali, atanapi dugi Rosemary kasebut dicampurkeun kana uyah, sarta uyah anu sarupa di tékstur jeung uyah méja (eta bakal beueus jeung kasampak ampir kawas keusik baseuh).
Tambahkeun uyah halal pikeun mangkok; aduk di uyah Rosemary campuran sarta ngagabungkeun tuntas. Nyebarkeun kaluar dina loyang ka tegalan pikeun sababaraha jam lajeng mindahkeun kana kendi jeung lids kedap-pas.
Ngajaga salamina.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.358 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |