Roti bakar titik ieu nyieun dasar sampurna pikeun masakan creamed, kayaning a hurang atawa lobster Newburg , hayam a la raja , endog creamed , atawa kadaharan ti laut au gratin .
Ieu alus, resep dasar maneh bakal nyieun deui na deui.
Tempo ogé
Kumaha Jieun Buttered Roti Crumbs, Croutons, atawa toasted Crumbs
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 keureut kualitas alus sliced roti bodas *
- 2 sendok mentega, dilebur
- uyah jeung Freshly taneuh cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Panas broiler (500 F atawa Luhur) jeung posisi luhureun rak ngeunaan 6 inci tina sumber broiler panas.
- Susun roti dina loyang badag.
- Sikat luhureun unggal nyiksikan tina roti jeung mentega dilebur, teras Sprinkle nu keureut enteng sareng uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh.
- Broil salila kira 1 1/2 menit dina samping buttered, atanapi dugi coklat emas. Flip jeung coklat di sisi séjén pikeun ngeunaan 1 1/2 menit.
- Sabot keureut anu cukup tiis pikeun nanganan, motong crusts jeung nyiksikan unggal kana 2 triangles. Alternatipna, Anjeun bisa potong toasts dina dua rectangles atawa ninggalkeun kuadrat saperti badag.
- Ngawula ka aranjeunna salaku basa for hayam a la raja, endog creamed, lobster Newburg, atawa masakan creamed lianna.
Tips ahli
* Alam urang sorangan mentega Roti "atawa" Pepperidge Ladang imahna patani hearty Bodas Roti "nu duanana pilihan alus, atawa make favorit ukuran pinuh loaf roti Anjeun.
Anjeun bisa ogé kawas
12 Cara pikeun Paké bulukan Roti
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 86 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 146 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |