Paduli wewengkon atawa musim, salad héjo seger (ensalada Verde) nyaéta pernah bolos ti méja Spanyol di mealtime.
Spaniards ulah make bottled Salad ganti baju jeung resep minyak basajan tur cuka kana saos creamy on salads maranéhanana.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sirah apu (gunung es atawa romaine)
- 2
- tomat (asak)
- 1 bawang beureum
- 1/3 ka 1/2 cangkir tambahan-parawan minyak zaitun (
- Zaitun Spanyol minyak )
- 1/8 ka 1/4 cangkir cuka beureum-anggur
- Uyah (rasa)
- Pilihan: Santika cai tiis
Kumaha Jieun Éta
- Bilas tuntas jeung solokan kapala apu. Tatakrama atawa cimata kana lembar kana mangkok Salad badag.
- Motong tomat kana eighths.
- Motong ngeunaan saparapat tina bawang beureum kana keureut pisan ipis (motong deui lamun kahayang).
- Teundeun tomat jeung bawang dina luhureun apu.
- Ngagabungkeun minyak na cuka dina mangkok na whisk babarengan. Ngan méméh porsi, tuang ganti leuwih Salad na Tos.
- Sprinkle uyah secukupnya sarta Tos deui.
Catetan: Upami anjeun porsi Salad nu dina dinten haneut, anjeun bisa keukeuh Sprinkle saeutik cai tiis dina Salad ka éncér ganti baju jeung jaga colder Salad. Malah dina sawatara bagian warmer of Spanyol, teu ilahar keur ngagunakeun lega, muka, piring gelas keur Salad tur nambahkeun és batu tetep eta seger mangsa tepung!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 164 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 65 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |