buncis sarta jagung Salad hideung ieu diasah kalawan gampang, ganti baju tangy dijieun kalayan preserves, jus jeruk, cilantro, sarta rupa-rupa seasonings.
Ieu mangrupa Salad unggulan ngawula kalawan burger grilled atanapi steaks.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 preserves cup aprikot
- 3 séndok jus jeruk
- 1 séndok minyak zaitun
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok cabe hideung
- 1/2 séndok cabe bubuk (taneuh)
- kernels jagong 1 cup (asak, tiis)
- 1/2 gunung es apu (sirah leutik, ngeunaan 2 gelas torn)
- 1 beureum bel cabe (sedeng, diced)
- 1 kacang tiasa hideung (lemes tur rinsed)
- 1 tiasa Cianjur kacang (atawa kacang mentega, lemes sarta rinsed)
- 1 jalapeno cabé Chili (seeded, finely dicincang)
- 1 séndok cilantro (dicincang tawar)
- Garnish: tortilla chip
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok badag, whisk babarengan preserves aprikot, jus jeruk, minyak zaitun, asin, lada, jeung bubuk cabe.
- Tambahkeun jagong, apu, bel cabé, kacang hideung, kacang Cianjur, Chili lada, tur cilantro.
- Tos enteng ka nyampur bahan.
- Garnish Salad kalawan chip tortilla.
Langkung Hideung Bean Resep
- Hideung Bean na Rice Salad
- Macaroni na Hideung Bean Salad
- Ngalambatkeun Kacang cooker Hideung Jeung Seuneu Anggang Omat
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 356 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 63 g |
| Serat dietary | 18 g |
| protéin | 19 g |