Mun anjeun geus di pilarian di hiji iga marinade Texas nu bakal nyandak Tangtu utama Anjeun ka tingkat salajengna, ieu téh éta. Resep ieu dieusian ku rasa jeung kakuatan tenderizing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- cuka cider 1 cup
- 1 jeruk badag
- 1 lemon sedeng
- 3 2 inci potongan lemon mesek
- 2 sendok coklat gula (poék)
- 1 séndok lemon cabé
- 1 séndok cabe hideung
- 1 séndok
- Tabasco
- bawang bodas bubuk 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
1. Sari buah nu jeruk jeung lemons. Simmer on panas low dugi gula larut. Ulah kulub.
2. Sakali saos ieu ogé digabungkan jeung gula geus dilebur, piceun tina panas sarta ngantep niiskeun lengkep méméh maké. tulang rusuk Marinate sapeuting pikeun hasil pangalusna.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 348 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 59 mg |
| karbohidrat | 81 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 6 g |