Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 ons spaghetti, pegat, masak, sarta lemes
- 1 tiasa atanapi pouch (kira 7 ons) tuna, lemes sarta flaked
- 1/4 cangkir (2 ons) dicincang pimiento lemes
- 1 tiasa (10 1/2 ons) krim tina supa sup
- susu 1/2 cangkir
- 1 cup abon Amérika atawa hampang Cheddar kéju
- 1/2 cangkir ditumbuk chip béntang
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok, ngagabungkeun spaghetti asak, tuna, sarta pimiento.
- Dina panci gede, ngagabungkeun sup, susu, sarta kéju. Panas sarta aduk dugi kéju geus dilebur.
- Tambahkeun tuna jeung spaghetti Campuran jeung nyampur ka nyampur tuntas.
- Mindahkeun ka casserole 1 1/2 ka 2-quart; naburkeun tuna casserole kalawan chip kentang ditumbuk.
- Panggang dina 350 ° pikeun 30 menit.
Ngagaduhan 4.
Anjeun bisa ogé kawas
Tempo ogé
Index Resep Utama
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 640 |
| total Fat | 51 g |
| jenuh Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 164 mg |
| natrium | 540 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 27 g |