Pilari nu diganti lauk vegan homemade? Tingali euweuh salajengna!
Jieun amis-flavored vegetarian "lauk teken" maké tahu na juket laut flakes. Ieu gampang dipanggang atawa goreng vegan tahu bohongan-lauk teken anu low di gajih lamun Panggang aranjeunna, sarta bakal hit jeung kids. Ngawula ku saos vegan karah , saos tomat, atawa malah ranch ganti baju atawa asin barbecue.
Tempo ogé: Dupi lauk vegetarian?
Leuwih resep vegetarian
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 blok tahu (teguh teguh atawa tambahan, dipencet)
- susu kécap 1/4 cangkir
- 2 sdm. kecap
- 2 sdm. jeruk nipis
- 1 cup crumbs roti
- 2 sdm. nori juket laut (crumbled)
- 1 TSP. lemon cabé
Kumaha Jieun Éta
- Pra-panas oven ka 375 F.
- Nyiksikan tahu kana strips jeung jaket ogé jeung tipung.
- Dina piring pai atawa mangkok deet, whisk babarengan susu kécap, kecap sarta jeruk nipis. Dina mangkok atanapi pai plat misah, ngagabungkeun crumbs roti, nori jeung lemon cabé.
- Taliti dip tahu floured di campuran susu kécap, teras jaket ogé di crumbs roti.
- Panggang salila 40 nepi ka 45 menit, péngkolan leuwih sakali, dugi Crispy na coklat emas. Atawa, pan ngagoreng dina dua sisi dina bit minyak.
Ngawula ku saos karah vegan .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 204 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 473 mg |
| karbohidrat | 30 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 12 g |