Salad béas kieu kaasup squash panas, tomat, kangkung, bawang héjo, sarta nipis sarta zaitun minyak ganti baju. Ieu pasangan ogé kalawan grilled atanapi broiled steak, lauk atawa kadaharan ti laut.
Ngarasa Luncat ka ngagantikeun kalayan sayuran séjén, kayaning thinly sliced bawang beureum, masak kacang seger atawa beku, masak kacang héjo Frenched, kacang polong peuteuy, jsb
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 héjo bawang (scallions), thinly sliced
- 2 pikeun 3 cengkéh bawang bodas, ditumbuk jeung finely minced
- 1 leutik panas squash, diced
- 1 tomat badag, diced
- 1/2 beureum bel cabé , minced
- 1 cup kangkung daun, digulung babarengan pageuh na pisan thinly sliced (téhnik chiffonade)
- 2 sendok finely dicincang peterseli seger
- 1 wortel alit, grated atanapi minced
- 1/4 cangkir jeruk nipis seger
- 1/4 cangkir minyak zaitun tambahan-parawan
- 1 1/2 ka 2 gelas béas asak
- Uyah jeung cabé secukupnya
- Pilihan: almond slivered toasted
Kumaha Jieun Éta
- Tos sayuran disiapkeun bareng ngawangun hiji kaca atawa mangkok keramik ( non-réaktif wadahna ).
- Dina mangkok leutik jeung jeruk nipis, drizzle minyak zaitun bari whisking, mun emulsify nu cair. Tambahkeun ka sayuran; nutupan jeung refrigerate pikeun sajam.
- Nambah asak, tiis béas; nambahkeun uyah jeung cabé rasa.
- Pikeun almond roti bakar, nempatkeun aranjeunna dina skillet garing leuwih panas sedeng. Cook, aduk jeung ngarobahna terus, ngan dugi enteng browned jeung aromatik.
- Top kalawan almond toasted.
- Refrigerate dugi porsi waktu.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 525 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 131 mg |
| karbohidrat | 89 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 11 g |