Aya nanaon kawas tuah pesona alus ngagungkeun spring jeung cocktail ieu, appropriately ngaranna kitu, nyaeta ngan kumaha usum nelepon pikeun. Dadan "G" Gleason dijieun inuman jeung kuring ngahargaan kombinasi Jim Beam, nipis, sarta spearmint.
Aya loba limoncellos sadia tur maranéhna geus gampang pikeun manggihan di toko minuman keras. Lamun datang ka lemon seger haseum, make resep ieu pikeun campuran haseum seger tur skip jus jeruk, sarta ku sadayana hartosna ulah buli mixes haseum lantaran henteu ngan sami jeung uing hiji cocktail disebutkeun sampurna saimbang
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Jim Beam Bourbon
- 3/4 ounce
- limoncello
- 2 ons
- lemon haseum
- 5 nepi ka 6
- daun spearmint
Kumaha Jieun Éta
- Ngocok kabéh bahan jeung és dugi ogé anu dicampurkeun.
- Galur kana chilled kaca cocktail kalawan pilihan sugared pasisian .
- Garnish sareng kabayang lemon.
** Perhatikeun yén buah saeutik tina mint anu kudu floating sabudeureun dina cocktail anu bursts saeutik ku rasa nu dianggap alus tuah.
(Resep kahadean: Dadan "G" Gleason pikeun Jim Beam)
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 192 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 12 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 9 g |