Butternut squash boga sapertos rasa alam éndah, éta ayeuna teh hébat didahar ngan polos on na sorangan. Ieu pisan basajan (acan pisan yummy!) Resep butternut squash anu ngamungkinkeun rasa alami squash ka caang liwat. Ieu saeutik saeutik amis sarta saeutik saeutik asin. resep butternut squash gampang Ieu duanana vegetarian na vegan, sarta bakal meureun ogé jadi ngeunah maké buahna tangkal ek squash.
Lamun cinta butternut squash, gulung ka handap pikeun vegetarian na vegan resep butternut squash deui coba.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 sedeng butternut squash (peeled na dicincang)
- 3/4 cangkir kaldu sayur
- kecap 2 séndok
- sirop maple 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
Dina sop atanapi stock pot ageung, ngagabungkeun nu squash butternut kalayan sakabéh bahan lianna.
Panutup, sarta mawa ka simmer slow. Ngidinan pikeun masak pikeun kira 20 menit atawa nepi ka squash lemes, aduk saméméh porsi.
Ngawula ka leuwih béas atawa sakabeh sisikian sejen, upami hoyong. squash amis tur asin Ieu ogé ngeunah on na sorangan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 34 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 293 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |