Salad kentang amis Ieu cageur ciri anu-gajih low madu mustard ganti baju nikmat tur bakal nyieun parobahan agung Pace tina langkung salads kentang tradisional. Resep ieu diadaptasi ti salah panganyarna dipasang ku Andrea Bell dina blog, goreng Buku.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pikeun 3 sedeng kentang amis, peeled na potong batu 1 inci (ngeunaan 1 1/2 lbs.)
- 1/4 cangkir kaldu sayur
- 2 sendok dicincang peterseli
- 1 séndok mustard sakabeh-sisikian
- 1 séndok
- capers
- 2 sendok madu
- 2 sendok cuka balsamic
- 1 séndok minyak zaitun
- 1/4 TSP. uyah, atawa rasa
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 350 F.
- Nyebarkeun batu kentang amis kaluar dina lapisan tunggal dina lambaran baking nu bakal kungsi disemprot enteng sareng minyak nabati. Panggang kentang pikeun 30 menit, atawa dugi lembut.
- Ngagabungkeun kaldu, thyme, peterseli, mustard, capers, madu, cuka, minyak zaitun jeung uyah dina mangkok badag. Tambahkeun dina kentang amis haneut tur Tos ngagabungkeun. Refrigerate salila 1 jam saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 114 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 214 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 2 g |