Ieu sambel samping keur brisket nu tiasa ditunda méja jeung hayu urang maké sakumaha diperlukeun. Sacara tradisional, barbecue teu disiapkeun kalawan saos slathered di luhur. Ieu teh diner anu meunang pikeun mutuskeun maranéhna rék ngagunakeun eta atanapi henteu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kaléng tomat témpél
- 3/4 cangkir / 180 ml cai
- 1/4 cangkir / 60 ml gula coklat
- 1 séndok / 5 ml kayu manis
- 1 séndok / 15 ml cuka bodas
- 1/2 séndok / 2,5 ml uyah
- 1/4 séndok / 1,75 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat kabéh bahan dina panci. Simmer pikeun 10 menit dina panas sedeng. Aduk mindeng.
2. Angkat ti panas sarta ngantep tiis pikeun 5 jeung 6 menit. Ngawula ka dina samping jeung sapi barbecue brisket . Nyimpen dina wadahna airtight dina kulkas salila hiji minggu sanggeus préparasi awal.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 27 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 84 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |