Ieu rub hebat pikeun perdana iga. Mangrupakeun kombinasi antara rasa, ti minyak zaitun jeung bumbu na bawang bodas, ngadamel alus slow Anggang iga manggang sampurna. Naha anjeun roasting, grilling atanapi udud ieu téh rub hébat .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok bawang bodas (dicincang)
- 2 sendok Basil (seger, dicincang)
- 2 sendok oregano (seger, dicincang)
- 2 sendok peterseli (seger, dicincang)
- 2 sendok Rosemary (seger, dicincang)
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 2 sendok uyah (
- seasoned )
Kumaha Jieun Éta
1. Pulse kabéh bahan dina Blénder atawa dahareun processor dugi ogé digabungkeun, tapi teu pureed.
2. Sumebarna merata leuwih beungeut iga manggang perdana. campuran bisa disiapkeun payun waktu jeung disimpen refrigerated dina wadahna airtight nepi ka 3 dinten saatos persiapan.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 95 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.330 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |