piring babi ieu ngawengku kentang jeung wortel. The babi sarta sayuran anu layered di Crock-Pot sarta slow asak pikeun kasampurnaan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon boneless babi taktak (cubed)
- 1/4 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok uyah
- 1 séndok garing thyme (crumbled)
- 1 séndok siki coriander (ditumbuk)
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1 can kacang ginjal (15 ons, beureum atawa bodas, cair ditangtayungan)
- 4 kentang sedeng (sliced kana 1/4 "keureut, beureum, bodas buleud, kentang anyar, atawa rupa waxy lianna)
- 4 bawang sedeng (sliced)
- 6 wortel (potong 4 "buah)
Kumaha Jieun Éta
Motong gajih ditingali tina babi. Tos di batu babi jeung tipung kana jaket ogé.
Ngagabungkeun uyah, thyme, siki coriander ditumbuk, sarta cabé; cadangan.
Solokan cairan tina kacang kana ukur cup 2-cangkir; nambahkeun cai nu ngagolak sangkan 1-1 / 2-gelas. Lamun remen, anjeun tiasa nganggo kaldu hayam gaganti cai.
Lapisan sayuran sarta buah babi di cooker slow dina urutan handap, sprinkling unggal lapisan kalawan campuran bumbu: satengah unggal tina kentang, bawang, daging babi, kacang, jeung wortel.
Ngulang kalayan sayuran sésana, babi na campuran bumbu pikeun lapisan kadua.
Tuang cair leuwih; titik kalayan mentega.
Panutup jeung masak di low pikeun 8 jam atanapi luhur pikeun 4 jam atanapi dugi daging sarta sayuran anu lembut.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 783 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 143 mg |
| natrium | 1.647 mg |
| karbohidrat | 79 g |
| Serat dietary | 20 g |
| protéin | 59 g |