Ieu kebabs nikmat anu seasoned kalayan kombinasi yogurt sarta rempah. Yogurt mangrupakeun tambahan hébat kana marinade sagala alatan éta slight alam asam mantuan pikeun tenderize daging bari ketebalan nu nyepeng bumbu na rempah di tempat. Ngawula ka ieu kalawan pitas warmed atanapi dina ranjang tina greens seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon / 900 gram
- babi tenderloin potong 2 kuadrat inci
- 2 gelas / 475 ml. yogurt polos
- 1/4 cangkir / 60 ml. bawang minced
- 2 sendok / 30 ml. jeruk nipis
- 2-3 cengkéh
- bawang bodas minced
- 2 teaspoons / 10 ml. grated jahé
- 2 teaspoons / 10 ml. uyah laut
- 2 teaspoons / 10 ml. taneuh cumin
- 1 séndok / 5 ml. coriander (taneuh)
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun yogurt jeung bawang bombay, jeruk nipis, jahé, bawang bodas, uyah, cumin, coriander, sarta cabe hideung dina kaca sedeng atanapi mangkok plastik.
- Teundeun potongan babi kana kantong plastik resealable jeung tuang marinade leuwih babi.
- Pastikeun sadaya buah anu coated ogé, leupaskeun hawa tina kantong, segel na nempatkeun kana kulkas pikeun 4-12 jam.
- grill Preheat.
- Thread marinated potongan babi onto skewers, ngeunaan 4-5 lembar unggal gumantung kana panjang skewer.
- Grill leuwih mangrupa seuneu medium ngeunaan 25-30 menit atawa nepi ka daging babi geus asak liwat (ngahontal hiji suhu internal tina 140 derajat F / 60 derajat C).
- Sakali asak, dikaluarkeun tina panas sarta ngidinan pikeun beristirahat pikeun 10 menit (katutupan) sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 317 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 137 mg |
| natrium | 909 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 46 g |