Grilling chops domba mangrupakeun cara nyieun morsels saeutik sunda. Flavorful sarta lembut, upami ieu nu seasoned na grilled katuhu, aranjeunna ngahurungkeun kaluar hebat. The marinade pikeun chops domba iga ieu ngagabungkeun cuka balsamic kalawan Dijon mustard sarta dosis hade bumbu nyieun profil rasa nu ngaronjatkeun domba, tapi masih ngamungkinkeun anu rasa alam ka caang liwat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 12
- chops domba iga
- 1/2 cangkir minyak zaitun
- 1/4 cangkir cuka balsamic
- 2 cengkéh bawang bodas, minced
- 1 séndok
- Rosemary seger , dicincang
- 1 séndok madu
- 2 teaspoons Dijon mustard
- 1 séndok garing oregano
Kumaha Jieun Éta
1. Tempat nu chops domba dina piring baking deet atawa kantong plastik resealable. Ngagabungkeun minyak zaitun, cuka balsamic, bawang bodas, Rosemary, madu, mustard, oregano, uyah, jeung cabé. Campur ogé jeung tuang leuwih chops domba. Gently Tos kana jaket. Panutup atawa ngégél kantong jeung refrigerate pikeun 1 ka 2 jam.
2. Preheat nu grill mun sedeng luhur panas. Leupaskeun chops sarta nempatkeun onto grates grill. marinade Piceun. Grill, domba teh, chops 4 ka 5 menit per samping on nepi ka asak nepi ka doneness dipikahoyong.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 2602 |
| total Fat | 185 g |
| jenuh Fat | 72 g |
| jenuh Fat | 85 g |
| kolesterol | 773 mg |
| natrium | 668 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 205 g |