Marinate nu manggang venison lajeng slow masak pikeun lembut jeung manggang ngeunah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1
- venison manggang (imbit manggang, ngeunaan 3 nepi ka 4 pon)
- 1 tiasa (12 ons) bir
- 3 cengkéh bawang bodas, minced
- uyah jeung cabé
- 2 bawang, sliced
- 3 daun salam
- 2 gelas Barbecue asin, favorit anjeun
Kumaha Jieun Éta
- Motong kaleuwihan gajih ti venison.
- Dina mangkok badag ngagabungkeun bir, bawang bodas, asin, lada, bawang jeung daun salam
- Tambahkeun venison (marinade nu kudu ngalayanan daging). Marinate dina kulkas salila 12 jam, péngkolan aya kalana.
- Dipiceun venison sarta bawang ti marinade, tempat di slow cooker / crockpot jeung tuang 1 cup Barbecue asin leuwih luhur. Panutup jeung masak di low keur 10 ka 12 jam.
- Ngawula kalawan sésana Barbecue asin.
Resep langkung:
- Crockpot Venison Resep
- Sapi Resep Index
- Taneuh Sapi Index Resep
- Pot manggang Resep
Ngalambatkeun cooker Resep | Casseroles | Index Resep Utama
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 765 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 228 mg |
| natrium | 1.188 mg |
| karbohidrat | 53 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 86 g |