Dijieun pikeun Rum Poé Nasional (Agustus 16), kieu cocktail cau-kaeusi ti uing ibu di NYC mangrupakeun ton senang. Ieu mangrupakeun inuman jeung rasa nikmat na lamun henteu mangrupa kipas tina cau dina inuman Anjeun Anjeun meureun hoyong masihan ieu ditembak lantaran Rum spiced transforms rasa buah urang kana pangalaman anyar sakabeh. Ieu, abdi wani nyebutkeun, nyaéta salah sahiji pangalusna cocktails cau anjeun bakal manggihan jeung nyokot buah ka tingkat sophistication nikmat nu geus langka pisan.
Sangkan hirup aing cau, Kuring geus kapanggih eta panggampangna pikeun puree cau jeung nambahkeun eta ka resep sirop basajan baku salila kulub kana. Sakali sirop téh tiis, galur kaluar wae sakumpulan cau jeung anjeun siap balik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons Ngumbara Jerry
- Spiced Rum
- 3/4 ounce sirop cau homemade (1: 1: 1 ratio)
- 3/4 ounce
- jus jeruk
- 1 dash Angostura bitters
- Garnish: caramelized cau lebu keur pasisian
Kumaha Jieun Éta
- Pasisian hiji kaca coupe kalawan spiced cau debu (gula caramelized jeung sirop cau homemade jeung Sailor Jerry Rum).
- Tuang di Rum, sirop, jeruk, jeung bitters kana shaker cocktail ngeusi és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana gelas coupe disusun.
Resep kahadean: Ngumbara Jerry Spiced Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 149 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 79 mg |
| natrium | 32 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |