Char Siu barbecued babi téh pilihan gede pikeun masakan béas, goreng henteu. Ngajadikeun 4 nepi ka 6 servings.
Langkung Goreng Sangu Resep
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 endog badag
- 5 sendok minyak suuk
- 4 cangkir leftover asak béas (heubeul 1 atanapi 2 dinten)
- 1 cup dicincang bawang héjo (spring bawang, scallion)
- 1/2 cangkir kacang beku leutik
- 1/2 diced cup barbequed babi (
- Char Siu )
- 2 sendok kaldu hayam
- kecap 3 séndok
- 2 teaspoons minyak wijen
Kumaha Jieun Éta
Babi Goreng nyupiran Rice:
1. Kocok endog sareng uyah sakedik dina mangkok leutik.
2. Panas 2 sendok minyak di katél nu leuwih panas sedeng 1 menit. Tuang dina endog keok, aduk nepi ka endog anu asak garing sarta dipisahkeun kana buah leutik. Dipiceun endog tina katél jeung sisihkan.
3. Beresih katél nu kaluar, teras panas 3 minyak sdm di katél leuwih sedeng panas 1 menit. Nambah béas jeung bawang héjo, aduk-ngagoreng 5 menit.
Tambahkeun kacang jeung babi, aduk-ngagoreng pikeun menit sejen.
4. Tambahkeun kaldu hayam, kecap , jeung aduk nyampur ogé. Aduk dina endog sarta wijen minyak sarta aduk ogé.
5. Angkat ti katél jeung ngawula ka panas.
Resep ieu dikintunkeun ku Ron.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 727 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 179 mg |
| natrium | 569 mg |
| karbohidrat | 105 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 25 g |