Cheddar Opak saos Resep
Saos cheddar kéju nyaéta asin kéju Palasik pikeun sayuran dijieun ku enriching standar saos Béchamel kalayan kéju cheddar, mustard, sarta saos Worcestershire.
Ieu hiji iringan idéal pikeun sayuran, pasta atawa lauk.
Oh, jeung teu I nyebut nachos? Atawa anjing cabe? Atawa macaroni? Maksad abdi, jujur, éta saos cheddar kéju. Aya nanaon moal bisa ngawula ka dinya kalawan?
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint
- sambel Béchamel
- ½ gelas grated kéju cheddar
- ¼ séndok mustard bubuk
- 1½ séndok saos Worcestershire
- ¼ cup sakabeh susu, panas
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas Béchamel mun simmer a.
- Nambah kéju cheddar na mustard bubuk jeung aduk nepi ka kéju geus dilebur. Aduk saos Worcestershire.
- Angkat ti panas sarta ngaluyukeun konsistensi jeung susu panas upami diperlukeun. Ngawula ka katuhu jauh.
Ngajadikeun ngeunaan 2 gelas saos cheddar kéju.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 75 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 13 mg |
| natrium | 362 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 3 g |