The chelo kebab teh piring nasional Iran. Dilayanan on skewers leuwih hiji ranjang béas, resep ieu dasar, acan pinuh ku rasa.
Anjeun bisa resep ka grill ieu leuwih mangrupa grill areng ti leuwih hiji grill gas kusabab rasa nu geus leuwih hadé. Mun anjeun teu boga grill, make broiler dina oven Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 lb.
- sapi taneuh atawa domba
- 1 séndok cumin
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1 bawang badag, dicincang
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok Pergaulan , ngagabungkeun sakabeh bahan. Ngagabungkeun ogé maké séndok kai, atawa jeung leungeun anjeun. Pergaulan jeung leungeun anjeun ngamungkinkeun campuran pikeun ngagabungkeun hadé.
- Candak ngeunaan 1/4 campuran daging jeung ngadamel kana bola hiji. Teundeun bal ngaliwatan skewers datar, sarta bentukna kana pasagi wangun lisong-kawas. Ngulang kalayan sésana daging.
- Teundeun dina grill jeung masak ngeunaan 4 nepi ka 6 menit unggal sisi, dugi daging geus euweuh pink na geus rengse.
- Ngawula ka liwat hiji ranjang di béas bodas sarta pita roti . Ngawula kalawan Salad a, kawas fattoush atanapi tabbouleh .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 333 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 106 mg |
| natrium | 89 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 28 g |