Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 sedeng-ukuran sadaya-Tujuan kentang (asak, peeled, sarta motong kana batu 1/2 inci)
- 8 ons asak sapi corned (cut kana batu 1/2 inci)
- 2 sedeng-ukuran bawang konéng (dicincang)
- 1 héjo bel cabe (dicincang)
- susu 1/4 cangkir
- 2 sendok
- sagala-Tujuan tipung
- 2 sendok peterseli (dicincang)
- 3 séndok minyak nabati
- 4 endog badag
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok badag, ngagabungkeun kentang, sapi corned , bawang, bel cabé, susu, tipung, jeung peterseli.
Dina skillet badag, preferably kalawan palapis nonstick, minyak panas leuwih panas sedeng. Tambahkeun campuran Hash na, maké spatula a, pek eta ka handap pageuh pikeun ngabentuk jajan padet. Masak Hash nepi underside mimiti coklat, kira 10 menit.
Ngurangan panas ka low. Neruskeun masak Hash nu, oyag skillet nu aya kalana keur mencegah tina nempel, dugi underside nyaeta crusty sarta ogé browned, ngeunaan 10 langkung menit.
Ngagunakeun deui tina sendok a, sangkan opat indentations di Hash nu. Hiji dina hiji waktu, megatkeun endog kana saucer sarta dieunakeun kana indentations. Ningkatkeun panas ka sedeng, nutupan skillet jeung masak nepi ka endog nu ngan diatur, ngeunaan 6 menit. Potong Hash kana wedges, garnish kalawan peterseli dicincang, upami hoyong sarta ngalayanan langsung.
Resep Sumber: (Reader urang Intisari)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 521 |
| total Fat | 27 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 281 mg |
| natrium | 505 mg |
| karbohidrat | 40 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 30 g |