Hiji peach gampang garing dijieun kalayan sliced peaches jeung tipung anu, gula coklat, jeung mentega topping. Mun anjeun resep samara saeutik, Sprinkle nu peaches kalawan ngeunaan 1/4 ka 1/2 séndok téh kayu manis taneuh .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ka 8 peaches, peeled na sliced
- 3 séndok jeruk nipis
- 1 cup
- sagala-Tujuan tipung
- 1 cup dipak gula coklat
- 1/2 cangkir mantega
Kumaha Jieun Éta
- Susun peaches dina 2-quart baking piring deet, enteng buttered. Sprinkle kalawan jeruk nipis.
- Dina mangkok, ngagabungkeun tepung jeung gula. Motong di mantega sareng Blénder pastry atanapi ramo dugi crumbly. Campuran Sprinkle leuwih peaches lajeng gently mencet handap.
- Panggang dina 375 ° salila 25 ka 30 menit, atawa dugi peaches anu lembut.
Fungsi 6.
Anjeun bisa ogé kawas
Handap Imah seger Peach Cobbler
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 431 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 41 mg |
| natrium | 247 mg |
| karbohidrat | 68 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 4 g |