Gedang boga salah sahiji tenderizers alam urang neneng jeung ngajadikeun bahan hébat pikeun marinade alus. Paké gedang dina motong tangguh daging pikeun hasil optimal. Ulah salempang, rasa buah moal overpower nu marinade atawa daging.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 gedang leutik (peeled, ngurangan, sarta seeded)
- 1/3 cangkir / 80 kecap ml
- 2 sendok / 30 ml gula coklat
- Pilihan: 1 séndok / 5 ml uyah
- 1 séndok / 5 ml cabé
Kumaha Jieun Éta
1. rendang gedang kana sakumpulan leutik. Teundeun kana prosesor dahareun jeung bahan sésana. Pulsa dugi campuran nyaeta pureed, kira 10 nepi ka 12 pulsa. Tambahkeun sababaraha sendok cai lamun campuran teuing kandel.
2. Tempat kana wadahna resealable jeung refrigerate pikeun 12 ka 24 jam saméméh ngagunakeun. Marinate sapi keur 6 jam, jangjangan salila kira 2 jam. Campuran baris tetep di fridge pikeun 4 ka 5 poé sanggeus préparasi awal.
Kusabab tina papain énzim alam di papayas, marinade ieu gede pikeun motong utamana tangguh daging.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 500 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 7.412 mg |
| karbohidrat | 118 g |
| Serat dietary | 15 g |
| protéin | 13 g |