truffles coklat euyeub nu enlivened kalawan saeutik Grand Marnier sarta jeruk zest dina resep nikmat ieu. Ganache jeung téhnik rolling ditangtoskeun anu Rahasia sukses kieu resep urang.
Pikeun touch whimsical, ngagantelkeun saeutik candied mesek jeruk atanapi hiji orangette kana luhureun hiji truffle rengse maké saeutik coklat dilebur pikeun lem.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 cangkir krim (beurat)
- 1 séndok zest (seger, jeruk)
- 12 ons coklat (semisweet, dicincang jadi buah pisan leutik)
- 1 séndok liqueur oranyeu-flavored (Grand Marnier)
- 1 1/2 teaspoons oranyeu-flavored liqueur (Grand Marnier)
- 1/3 padet cup koko (premium)
Kumaha Jieun Éta
Kumaha sangkan Grand Marnier truffles:
Dina panci leutik leuwih panas sedeng, mawa krim beurat jeung zest jeruk ngan ka kulub a. Angkat ti panas langsung. Nambah coklat dicincang jeung Grand Marnier sarta aduk nepi ka campuran - ganache - sagemblengna rata.
Chill ganache nu nepika cukup teuas gulung kana bal. Ngukur kaluar hiji séndok heaping, gancang gulung ganache kana bola hiji. Gulung bal di bubuk koko jeung chill.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 188 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 12 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 3 g |