Ieu piring udang deliciously amis sarta jeruk-flavored nu bisa dilayanan salaku boh hiji appetizer atanapi hiji entree. Ngarasakeun kalayan sayuran favorit anjeun grilled atanapi dilayanan leuwih greens seger jeung pasta.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon udang (peeled na deveined)
- 1/2 cangkir jus seger jeruk
- 1/2 cangkir madu
- minyak nabati 1 séndok
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1 séndok cabé bodas
- 1 séndok uyah
- 8-10
- skewers kebab kai
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun jus jeruk jeung madu, minyak, bawang bodas, cabé bodas, tur asin. Tuang satengah tina campuran kana mangkok misah pikeun basting.
- Tempat peeled na deveined udang kana kantong plastik resealable (pamakéan dua lamun perlu). Tuang sésana satengah tina campuran jeruk-madu kana bag.Make yakin sakabéh hurang téh coated. Ngégél kantong jeung tempat di kulkas pikeun 15-30 menit (euweuh ti ieu).
- grill Preheat panas tinggi.
- Dipiceun hurang tina kulkas na thread 3 nepi ka 4 udang onto unggal skewers kai.
- Teundeun udang on grill jeung masak pikeun 2-3 menit.
- Baste sisi luhur jeung campuran jeruk-madu ditangtayungan.
- Hurungkeun udang sakali, grill pikeun sejen 2 nepi 3 menit, atawa dugi opak.
- Angkat ti grill sarta ngalayanan langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 407 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 340 mg |
| natrium | 908 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 42 g |