Aya dua hal penting mertimbangkeun nalika nyieun kacang pindang . Kahiji, maranéhna butuh waktu anu pohara lila masak. Sanggeus sababaraha kali gagal masak on stovetop sadaya beurang jeung maranéhna masih teu rengse, anjeun bisa anjeun ngan nyerah. Ku kituna, kalawan cara anu pangalusna masak kacang pindang anu ngagunakeun hiji cooker slow. Bréh, pastikeun ngagunakeun kacang atah sabalikna leuwih rasana. kacang atah kadang nu disebut oge "héjo" kacang kusabab kaayaan atah maranéhanana.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 10 gelas kacang (atah, dikumbah)
- 1 séndok
- Cajun seasonings (kawas Tony Chachere urang)
- 1/4 cangkir uyah (halal)
Kumaha Jieun Éta
- Kana cooker slow, tambahkeun kacang atah, Cajun bungbu , tur asin.
- Tambahkeun cai cukup pikeun nutupan kacang.
- Giliran cooker slow on kana luhur jeung masak katutupan dugi kacang anu lemes ngeunaan 8 nepi ka 10 jam.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1035 |
| total Fat | 90 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 45 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3.570 mg |
| karbohidrat | 29 g |
| Serat dietary | 16 g |
| protéin | 47 g |