resep Ieu nice jeung basajan tapi pinuh ku rasa. Paké hocks ham atawa hog jowl dina resep kacang polong ieu dasar hideung-eyed, ogé katelah Hoppin 'Yohanes.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon
- kacang hideung-eyed (garing)
- 8 ons hog jowl atanapi 2 leutik mun hocks ham sedeng (atawa tulang ham meaty)
- 6 gelas cai (atawa cukup pikeun nutupan)
- 1 bawang badag (coarsely dicincang)
- 1/2 séndok cabe beureum (ditumbuk)
- Gula 1/4 séndok
- Uyah (rasa)
Kumaha Jieun Éta
- Nyokot leuwih kacang jeung bilas ogé, teras soak dina sapeuting cai tiis.
- Teundeun hocks ham, tulang ham, atanapi hog jowl dina ketel badag kalawan cai pikeun nutupan.
- Bawa kacang ka kulub a jeung masak pikeun 1 1/2 jam.
- Solokan kacang jeung tambahkeun ka jowl hog.
- Tambahkeun bawang dicincang, ditumbuk beureum cabé, gula, sareng uyah. Tambahkeun deui cai lamun diperlukeun pikeun nutupan kacang.
- Panutup pageuh tur simmer kacang gently salila 2 jam, atawa nepi ka kacang anu lembut. Ngawula kalawan béas asak panas tur cornbread .
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 145 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 18 mg |
| natrium | 373 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 11 g |