The cooker slow mangrupakeun ngeunah, fuss bébas cara masak kentang, sarta Rosemary seger ngajadikeun piring nu tambahan-husus. Sliced bawang bodas jeung kaldu hayam nambahkeun mun rasa éta ogé. Ngagunakeun cooker slow ngajadikeun eta utamina merenah nalika oven na stovetop anu dipake pikeun item nu sejen.
Ngawula ka ieu gampang kentang cooker slow sapanjang kalawan sapi Anggang atawa babi atawa hayam skillet atawa piring daging.
Ngarasa Luncat ngagunakeun thyme tinimbang Rosemary, atawa ngagunakeun kombinasi bumbu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 pon kentang (beureum skinned)
- 4 sprigs leutik Rosemary seger
- 8 ons nagara ham (rinsed, atawa smoked ham) *
- 2 cengkéh bawang bodas (thinly sliced)
- 1 séndok uyah halal
- 1/4 séndok cabé
- daun 1 bay
- 2 sendok mantega
- 3 gelas kaldu hayam
Kumaha Jieun Éta
- Mesek kentang, upami hoyong, sarta motong kana sakumpulan 2 inci.
- Dadu nu ham nagara.
- Lapisan kentang jeung ham nagara, daun Rosemary, sarta sliced bawang bodas, sprinkling unggal lapisan ku uyah saeutik jeung cabé. Keun hiji daun salam diantara kentang, tuluy tuang kaldu hayam leuwih sagala.
- Titik kalayan mentega jeung masak di luhur pikeun 5 jeung 6 jam, dugi kentang mangrupakeun lembut.
- Piceun daun salam jeung sendok kana mangkok porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 290 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 763 mg |
| karbohidrat | 45 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 13 g |