kaldu dumasar lauk-Ieu dasar tradisional pikeun soups Korea jeung stews. Sanajan kaldu daging geus jadi beuki populér di taun panganyarna, stock sup teri ieu masih pokok di masak Korea. Teu boga bau lauk kuat tapi nambihan unsur jero tur gurih lamun dipaké di masak soups Korea jeung stews.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup garing anchovies
- 1 lambar leutik kelp (dashima dina labél Korea atanapi kombu dina hiji Jepang)
- 10 gelas cai
Kumaha Jieun Éta
- Soak kelp na anchovies dina cai tiis salila 2 jam.
- Bawa ka kulub leuwih panas tinggi.
- Kulub vigorously keur 2 menit lajeng mareuman panas.
- Piceun anchovies na kelp.
- Paké kaldu geuwat atawa nyimpen di fridge atanapi freezer pikeun pamakéan engké di soups Korea jeung stews.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 5 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 10 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |