The Allemande saos (anu sok disebut ogé "asin Jerman") nyaéta asin rengse dijieun ku thickening a daging pedet velouté jeung campuran yolks endog jeung krim beurat disebut liaison .
The Allemande asin nyaéta asin sanyawa nu bisa dipaké pikeun nyieun rupa saos leutik kayaning di Poulette atanapi kabita saos. Ogé bisa dilayanan salaku nyaéta kalayan daging pedet, poached hayam, sayuran atawa endog.
Saos Allemande kadangkala disebut oge saos Parisienne. Sambel Parisienne téh sarupa, tapi eta perkara migunakeun krim kéju gaganti liaison endog-krim, sarta ku kituna nyaéta asin béda sakabehna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas
- daging pedet velouté
- ¼ cup krim beurat
- konéng 1 endog
- uyah halal (rasa)
- Bodas cabe (Freshly taneuh, secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas velouté leuwih sedeng luhur panas. Bawa ka kulub a, panas lajeng nurunkeun ka simmer a jeung ngurangan salila kira 5 menit atawa nepi ka volume total geus ngurangan ku ngeunaan cangkir.
- Dina stainless steel atanapi sagelas mangkok, ngéléhkeun babarengan krim sarta konéng endog nepi ka rata. Campuran endog-krim Ieu Anjeun liaison .
- Lalaunan nambahkeun ngeunaan cangkir tina velouté panas kana liaison nu, whisking terus supados konéng endog teu curdle tina panas.
- Ayeuna laun whisk nu liaison haneut deui kana velouté nu.
- Bawa asin deui ka simmer hipu keur ngan masihan, tapi ulah ngantep eta kulub.
- Usum secukupnya kalawan uyah halal , lada bodas, sarta jeruk nipis. Galur jeung Preanger katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 383 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 257 mg |
| natrium | 288 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 36 g |