The Poulette asin nyaéta, saos supa tangy creamy pikeun hayam jeung ternak masakan. Kecap poulette asalna tina kecap basa Perancis pikeun "pullet," nu nujul ka hen ngora.
The Poulette saos ieu dijieun ku nambahkeun suung sautéed, dicincang peterseli sarta jeruk nipis ka dasar Allemande asin .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 quart
- Allemande asin
- 2 gelas suung (dicincang)
- 2 sdm peterseli (dicincang)
- 2 sdm jeruk nipis (atawa secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas mentega leuwih panas sedeng dugi éta frothy. Nambah suung jeung tumis nepi ka lemes, ngeunaan 5 menit.
- Tambahkeun saos Allemande ka suung. Bawa ka simmer a jeung masak pikeun ngeunaan 10 menit.
- Aduk di peterseli dicincang, usum secukupnya kalawan jeruk nipis sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 36 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 422 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |