sambel supa creamy Ieu bisa dilayanan kalayan lauk jeung kadaharan ti laut masakan. Hayu urang dijieun ku nambahkeun suung sautéed ka dasar Bodas Anggur asin .
Catetan: resep Hal ieu béda ieu asin supa keur Hayam di yén éta dumasar kana velouté lauk tinimbang hayam atawa daging pedet. Pikeun versi saos supa dumasar kana Demi-glace nu bisa dilayanan kalayan daging jeung babi masakan, tingali supa asin keur Daging .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok mantega
- ½ jeruk nipis séndok
- ½ gelas suung (sliced)
- 2 gelas Bodas Anggur asin
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci beurat-bottomed, panas mentega leuwih panas sedeng dugi éta frothy. Aduk dina jeruk nipis, lajeng nambahkeun suung jeung tumis nepi ka lemes, ngeunaan 5 menit.
- Aduk di White Anggur asin. Bawa ka simmer a, masak pikeun sejen 5 menit sarta ngalayanan katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 59 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 84 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |