Ieu pierogi adonan migunakeun krim kiju, mantega, jeung krim haseum, sarta mangrupa idéal pikeun dessert pierogi kawas kéju amis, plum atawa bungbuahan séjénna. Tapi ogé ongkosna ogé kalawan fillings gurih.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons unsalted mentega (softened)
- 8 ons krim kéju (softened)
- 1/2 cangkir krim haseum
- 3 1/2 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 1 séndok uyah
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun mentega, krim kéju, sarta krim haseum dina processor dahareun dipasangan ku sabeulah logam jeung prosés nepi ka rata.
- Tambahkeun tepung jeung uyah jeung pulsa ka nyampur.
- Hurungkeun adonan kaluar onto hiji lambar bungkus plastik.
- Ngagunakeun leungeun floured, ngabentuk kana bola hiji jeung bungkus pageuh.
- Refrigerate sahanteuna 2 jam atanapi sapeuting.
Catetan: Waktu digawe make tipung, pastikeun Anjeun ngukur neuleu .
Catetan: Kumaha gulung, motong, eusian jeung masak pierogi .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 85 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 22 mg |
| natrium | 61 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |